stat4u

II Targi Zwierzaka
II Dzień Zwierzaka w PH Zakopianka
6.10.2012.

Mieliśmy tam swoje stosiko. Jak na totalną improwizorkę wyglądało bardzo estetycznie :) Tablice ogłoszeniową zrobiliśmy z tylnej płyty od szafy, a stolik - drzwi od szafy połoĹźone na dwóch taboretach. Chcieć to móc :)

Promowaliśmy tam Projekt eAdopcje.org oraz wszystkie organizacje, które w projekcie biorą udział, a głównie te, które dostarczyły nam takĹźe swoje materiały jak ulotki, pocztówki, kalendarzyki do rozdawania, czyli:
Owczarek w Potrzebie
Schronisko w Krotoszynie
Schronisko w Uciechowie
Przytulisko w Busku Zdroju

Na stoisku informowaliśmy ludzi o tym jak wyglądają adopcje, jakie są ich warunki, gdzie i jak najlepiej znaleźć dla siebie zwierzaka, były takĹźe porady szkoleniowe (podziękowania dla Anny Halickiej) i owczarka Schilla, która chyba była główną atrakcją :) (Podziękowania dla Basi M. za wypoĹźyzenie psicy :))

Puszczaliśmy takĹźe film o metamorfozach Owczarków Niemieckich: http://www.youtube.com/watch?v=poVaa2qu9Ds (podziękowania dla jego twórczyni Elwiry1992 z forum owczarkowego)Ruchu nie było bardzo dużego, ale każdemu poświecaliśmy dużo czasu i zachęcalśmy do pomocy. Mamy nadzieję, że to zaplusuje na przyszły rok :)


Koniec końców nasze stoisko prezentowało się tak:
Mamy nadzieję, że w następnym roku będzie jeszcze lepiej :)

 Projekt eAdopcje.org - adopcje zwierząt, adopcje psów - II Targi Zwierzaka