stat4u

CennikOpłata za stworzenie strony wynosi 450zł, w co wliczony jest koszt za:
- wykonanie indywidualnej grafiki na stronę
- profesjonalny skrypt z możliwością zarządzania treścią
- dostosowanie skryptu na potrzeby danej rasy/grup zwierząt


Roczny koszt utrzymania strony wynosi 150zł:
- domena Twoja_Nazwa.eadopcje.org lub Twoja_Nazwa.epsy.org bezpłatnie *
  lub: - domena globalna (.com .net .pl .org .info oraz inne) - w zaleĹźności od aktualnych cen operatorów domen **

- serwer 75zł/rok 
- stały nadzór techniczny 75zł/rok 


* do kaĹźdej strony jest bezpłatnie zakładana domena projektu Adopcje z adresem TwojaNazwa.epsy.org. Istnieje moĹźliwość funkcjonowania tylko na takiej domenie, bez wykupywania dodatkowej. Wtedy koszty roczne takĹźe spadają. 

** jeżeli zleceniodawca posiada już wykupioną domenę, koszty automatycznie zmniejszają się o daną usługę.

Dlaczego "aĹź" tyle?

Dla fundacji czy innych organizacji non-profit suma 450zł moĹźe wydawać się duĹźa. Doskonale wiem, jak wazny jest tam kaĹźdy grosz, bo sam współpracuję z róĹźnymi ogranizacjami. Jednak za tą cenę otrzymujemy profesjonalny systemu zarządzania treścią (CMS), który w tym przypadku jest dedykowany pod adopcje, profesjonalną oprawę graficzną i gwarancje ciągłego rozwijania skryptu oraz reklamę i parę innych dodatków. Za taką sumę zlecając stronę komukolwiek moĹźna byłoby dostać statyczną wizytówkę z jedną czy dwoma podstronami.

Za najprostszy CMS ceny zaczynają się od 1000zł. I przewaĹźnie są one stawiane na darmowych skryptach. Za rozbudowany CMS trzeba zapłacić duĹźo więcej. Do tego często dochodzą koszty grafiki, która nie rzadko nie jest wliczona w cenę. Dlatego podsumowując wszystkie czynniki podana cena naprawdę nie jest wysoką kwotą, biorąc pod uwagę doświadczenie, czas a takĹźe pieniądze, które włoĹźyłem w to aby projekt zrobić, oraz rozwijać go. Praca nad nim zajęła mi wiele miesięcy, ponad to część ze stron w projekcie była zrobiona całkowicie bezpłatnie, a ich utrzymanie jest na mojej głowie. 


Niska cena jest dedykowana tylko i wyłącznie w ramach projektu eADOPCJE.org, promującego adopcje bezdomnych zwierząt. Dzięki symbolicznym opłatom moja praca będzie mogła być kontynuowana, skrypt rozwijany, a osoby zajmujące się adopcjami za niską cenę dostaną wszystko czego potrzebują do odpowiedniej promocji w internecie. I najwaĹźniejsze - dzięki temu zwierzaki będą miały większą szansę, na znalezienie odpowiedzialnych domów, a organizacje na zaistnienie w internecie.

Praca nad tym skryptem, gdybym podsumował początki jego tworzenia zajęła mi kilka miesięcy, jego rozwój trwa juĹź nieprzerwanie od 2009 roku. Przez lata działalności na rzecz bezdomnych zwierząt, zbierałem informacje i na bieżąco starałem się wprowadzac istotne zmiany i polepszać skrypt. Dzięki doświadczeniu, zaangaĹźowaniu i pomocy kilku osób, myślę, Ĺźe osiągnąłem swój cel.

W projekcie na dzień dzisiejszy bierze udział 15 stron. Liczba ta cały czas wzrasta, wiele psów i kotów znalazło juĹź dzięki nim nowe domy. To główny powód, dla którego wiem, Ĺźe warto działać. Dla kaĹźdej jednej udanej adopcji, warto!
Wszystkie ceny są cenami netto i mogą ulec zmianie. Do cen podanych cen naleĹźy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.

Projekt eAdopcje.org - adopcje zwierząt, adopcje psów - Cennik