stat4u

Dlaczego warto?JeĹźeli akurat szukasz kogoś, komu zlecisz wykonanie strony adopcyjnej dla schroniska, fundacji czy po prostu wolontariatu jesteś pod dobrym adresem! 

Zajmuję się branżą IT i grafiki komputerowej, na co dzień programuję strony internetowe, przygotowuję róĹźne materiały graficzne, szablony stron, dokumentacje fotograficzne. Nieprzerwanie od 2006 roku kaĹźdego dnia zbieram doświadczenie, które pozwala mi na doskonalenie swoich projektów.

Ale takĹźe od 2006 roku sam jestem wolontariuszem i czynnie działam na rzecz zwierząt. Brałem udział w wielu akcjach adopcyjnych i pro-zwierzęcych, interwencjach, pomagałem wielokrotnie przy przewoĹźeniu zwierząt, pomagałem przy zbiórkach  na rzecz schronisk, a od 2 lat co roku organizuje teĹź takie zbiórki na własną rękę, pomagając najbiedniejszym schroniskom w Polsce. MoĹźe i kropla w morzu, ale gdyby było ich więcej, moĹźna by je całe zapełnić. Dlatego warto pomagać!

Dzięki tym działaniom zdobyłem doświadczenie pomocne w zaprojektowaniu odpowiedniej strony, której zadaniem byłaby reklama wolontariatu, przedstawienie tej działalności, pokazanie problemu jakim jest bezdomność zwierząt i zwiększeniem skuteczności w adopcjach psów, głównie w internecie.

Wiele osób boi się iśc samemu do schroniska, boi się patrzeć na cierpienie tych zwierząt, bo i się spojrzenia w te zawiedzione oczy psów, które wiedzą, Ĺźe człowiek odejdzie - a one zostaną.

Właśnie dlatego powstał projekt eAdopcje.org. Ĺťeby ułatwić szukanie domu zwierzakom, które będąc w schronisku mają małe szanse na to, Ĺźeby ktoś je wypatrzył.

Dzięki dobrze przygotowanej stronie, moĹźna promować wybrane zwierzęta, prowadzić bazę ich ogloszeń. A największym plusem jest to, Ĺźe kaĹźda potencjalnie szukająca zwierzaka osoba, moĹźe na taką stronę wejść kaĹźdego dnia, o kaĹźdej porze dnia i nocy, nie musząc ruszać się z domu. Wchodząc na stronę takĹźe znikają zachamowania przed widokiem tego cierpienia schroniskowych zwierzaków na Ĺźywo. Na stronie moĹźna przejrzeć na spokojnie ogłoszenia, oglądnąć zdjęcia, poczytać o charakterze i wybrać zwierzaka odpowiedniego dla siebie. Dzięki temu takĹźe mamy większą pewność, Ĺźe adopcja jest przemyślana a nie podjęta, pod wpływem chwili.

Strona daje takĹźe moĹźliwość adopcji wirtualnej - jeĹźeli jakiś zwierzak skradnie czyjeś serce, a dana osoba nie moĹźe go zaadoptować fizycznie - moĹźe zrobić to wirtualnie i płacić daną kwotę na niego co miesiąc, takĹźe na własną rękę i przy współpracy z wolontariuszami, szukać mu domu. To takĹźe jest nieoceniona pomoc!


Dobrze przygotowana strona adopcyjna = zwiększenie udanych adopcjiProjekt eAdopcje.org - adopcje zwierząt, adopcje psów - Dlaczego warto?